Kūrybinė kelionė vizijos link | Įvaizdinė fotosesija

Meno Materijos kūrybinė komanda siūlo unikalią paslaugą – įvaizdžio kūrimą „Kūrybinė kelionė vizijos link“. Ši paslauga skirta tiems, kurie nori naujų vėjų ir šviežaus vizualo savo prekei. Jeigu sutinkate, kad vizualas yra ne tik produkto atvaizdavimas nuotraukoje, pitchinimas jį pirkti bet ir didžiulė terpė kūrybai, idėjai bei minties gyliui, tuomet esame jau bendros vizijos kūrimo link. Kitaip tariant, norime produkto pateikimą sprogdinti per kūrybiškumą, o Meno Materijos misija tokia ir yra. 

Kaip tai veikia? 

Užpildykite anketą apie savo viziją ir poreikius bei pasirinkite Jums tinkamą laiką nemokamai konsultacijai. Jos metu aptarsime idėjas bei Jūsų produkto/tų fotosesijos konceptą. Suformuosime asmeninį pasiūlymą ir pradėsime kūrybinę kelionę! Patvirtinę kūrybinę koncepciją, suorganizuosime fotosesiją ir sukursime unikalius vizualus jūsų gaminiams. Jūs gausite profesionalias nuotraukas arba video, kuriuos galite naudoti savo rinkodaros strategijoje. Taip pat, galime pasiūlyti rekomendacijas, kaip pateikti mūsų sukurtus vizualus: nuotraukų aprašymai, instagram tinklelis bei stories.

Jeigu norite suteikti savo produktams naują kūrybišką įvaizdį ir pritraukti daugiau klientų, mes esame pasiruošę Jums padėti. Susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales.

Kviečiame užpildyti mūsų anketą ir atsiųsime artimiausią laiką NEMOKAMAI konsultacijai.
  Po užklausos pateikimo susisieksime su jumis!

  Meno Materija – tai profesionalų komanda, kuri sukuria originalias koncepcijas, organizuoja profesionalias fotosesijas ir pateikia aukštos kokybės nuotraukų arba video klipų. Mes perteikiame Jūsų produktus per savo kūrybišką kanalą, suteikdami jiems naujų spalvų ir gylio.

  Susipažinkime,

  Meno Materijos įkūrėja – Gerda Umarienėvizionierė ir įkvėpimo šaltinis, kurios kūrybinė energija ir lyderystė suteikia komandos darbams unikalų ir inovatyvų pobūdį. Gerdos strateginė vizija ir kūrybinis vadovavimas yra raktas į sėkmę ir išskirtinumą, kuriuos Meno Materija suteikia savo klientams.

  Fotografas ir videografas – Dylan Petreikis – tai kūrybingas ir originalus menininkas, kuris ne tik užfiksuoja, bet ir praturtina Jūsų produktus meninėmis kompozicijomis. Jo talentas išryškėja per vizualo kūrimo profesionalumą ir meninę raišką, kurie suteikia produktams gyvybės ir išskirtinumo.

  Įvaizdžio dizainerė – Gustė Jonkutė – kūrybinga ir entuziastinga menininkė, kurios pažiūros apie vizualųjį pasaulį viršija ribas. Jos darbų žavesys glūdi žaismingume, modernume ir minimalizme, o kiekvienas kūrinys tampa drobe, kurioje dizainas, menas ir fotografija subtiliai derinami, suteikiant įkvepiančias vizualines istorijas.

  Daugiau nuotraukų iš projektų galite rasti čia.

  Kodėl rinktis mus? Mes vertiname ir pabrėžiame Jūsų prekės ženklo unikalumą, kiekvienas mūsų projektas yra originalus ir pritaikytas individualiai, o mūsų komanda turi patirties ir žinių, kad Jūsų produktai atsiskleistų idėjiškai. Tai, ką siūlome, nėra tik fotosesija – tai kūrybinė kelionė jūsų vizijos įgyvendinimo link.

  Paslaugos paketo kaina nuo 300 eur + pvm*

  *Galutinė paketo kaina pateikiama individualiai, po susipažinimo bei konsultacijos.