DARBO ERDVIŲ NUOMA

Tai yra kompleksas kūrėjams kurie gyvena tuo, ką kuria!

Kauno centre įsikūrusios išskirtinio stiliaus erdvės, kuriose yra dirbtuvės, erdvė kūrybiniams vakarams bei nuomojamos atskiros studijos nuolatiniam darbui.

Meno Materija, tai namai, kurių sienos mena meną, kuriuose jauku būti, kurti ir eksperimentuoti. Tai gali būti vieta dalintis žiniomis ir lygiai taip pat jų gauti.
Per kūrybą mes randame ryšį su savimi, vienas su kitu, su erdve, kuri mus supa.
Meno Materija – tai vieta, kurioje laikas sustoja, o kūryba tampa svarbiausia supanti jungtis.

Kūrybinių dirbtuvių erdvė

Mūsų misija yra vienyti profesionalius kūrybininkus ir siūlyti įvairias menines patirtis, kurios skatintų kūrybiškumą, savęs pažinimą. Moderniuose ir stilinguose meno namuose, renkasi įvairaus amžiaus, pažiūrų žmonės, norintys pažinti įvairias meno formas, mokyti ir mokytis kūrybiškumo.

Kuo mūsų namai yra išskirtiniai?

Erdvės apipintos neutraliomis spalvomis, moderniais architektūriniais sprendimais, tekstūrinėmis sienomis, o visa tai stovi ant senų parketo grindų. Darbo erdvės atskirtos stiklinėmis sienomis, perduodančios erdvumą. Čia galėsi mėgautis erdvia lounge vieta, gurgšnoti rytinę kavą, rengti gyvus susitikimus dirbtuvėse, ar praleisti popietes kūrybininkų bendruomenėje.

Ar man tinka šios darbo erdvės?

Darbo erdvės, kurias baikštu vadinti ofisais, nes Meno Materija yra apie laisvę, meną ir kūrybą. Čia buriasi turinio, prekinių ženklų kūrėjai, architektai, interjero dizaineriai ar tiesiog pomėgio tikslais studijas įsirengusios įkvepiančios sielos, kurioms svarbu estetiška ir stilinga aplinka. Čia galėsi įsikvėpti naujų idėjų savo kūrybai, turiningai leisti laiką, kurti estetišką turinį.

Jeigu domina darbo erdvės – susisiek su mumis ir papasakosime bei aprodysime darbo erdves.