Piešimo dirbtuvės su ateities priemonėmis

55,00 € / asmeniui

Norite savo ypatingą progą paversti išskirtiniu potyriu? Siūlome jums unikalią galimybę praleisti popietę ar vakarą piešiant su ateities priemonėmis. Taip, taip, ateities. Jeigu ieškote kaip netradiciškai praleisti gimtadienį, mergvakarį ar bet kurią kitą progą, mūsų dirbtuvės taps jūsų šventės akcentu, kuriant profesionalius piešinius su Karst priemonėmis, akmens popieriumi bei grafito pieštukais. 

Kokios tai ateities priemonės? Karst popierius yra pagamintas iš akmens, nenaudojant nei vandens, nei medžio. Jis 100% perdirbamas, be toksiškų chemikalų. Karst pieštukų rinkiniai yra ne tik estetiški, bet pagaminti tik iš grafito, nenaudojant medžio. Tad piešimo procesas yra nesustabdomas. Visa tai sunku nupasakoti, reikia patirti. 

Ką mes siūlome? Dirbtuvių metu jūs susipažinsite su popieriaus privalumais, patys bandysite jį perplėšti, kirpti, sušlapinti. Su profesionaliais akvarelinių pieštukų rinkiniais kursite magiją ant popieriaus – eskizuosite, liesite spalvas ir pasidarysite aibę skirtingų ir savitų meno kūrinių! Juos galėsite įsirėminti ir pasikabinti namuose, o gal padovanoti jubiliatui/ei ar jaunajai? Įsitrauksite į kūrybinį procesą ir pamatysite kaip rankos pieš pačios – sukursime jums tikrą meditaciją.

Galite rinktis iš dviejų renginio variantų:

 • Renginys + Karst piešimo priemonės. Po renginio pieštukus bei piešimo bloknotus pasiliekate sau arba kaip dovaną būsimai nuotakai arba jubiliatei/ui.
 • Renginys su mūsų Karst piešimo priemonėmis. Jas naudojame renginių metu, tad priemonių sau po renginio pasilikti nebegalėsite, tačiau po renginio bus galimybė jų įsigyti.  Po užklausos pateikimo susisieksime su jumis nedelsiant aptarti visų renginio detalių.

  Apie piešimo dirbtuves su ateities priemonėmis

  Paslaptingas renginio planas:

  1. Priemonių Karst pristatymas
  2. Palyginimas
  3. Piešimo treniruotė
  4. Atsipalaidavimas
  5. Kūrinio gimimas
  6. Siena
  7. Dovanos ir bučiniai

  Renginio vedėjas: Meno Materijos komanda

  Vieta: Griunvaldo g. 8, Kaunas

  Renginio trukmė: 2 val.

  Dalyvių skaičius: 5 – 15

  Renginio dalyvių amžius: neribojamas.

  Kaina asmeniui: 55 eur.

  Studijos nuoma jeigu norisi dar ilgiau pasibūti po užsiėmimo: 60 € / val.

  Renginį įamžino – Dylan Petreikis.

  Piešinių sieną pripildė dalyvių bei gintare konde darbai.

  Papildoma informacija:

  Renginį galima rezervuoti ne mažiau nei savaitei likus iki renginio, kitu atveju negalėtume užtikrinti 100% kokybės.