CLAY PLAYGROUND

 

Ilgai lauktos ir sulauktos – keramikos pamokos Meno materijoje 🙂

Clay Playground @meno_materija tai naujas projektas startuojantis 2023 m. Spalio mėn. Sutelkdami jėgas bursime bendro kūrybinio darbo erdvę žmonėms, kurie svajoja išbandyti daugiau, pažinti keramiką giliau, gaminti, lipdyti eksperimentuoti bei tiesiog praleisti laiką kūrybiškai, įsižeminant, lipdant kūrinius kartu su studijoje dirbančių mokytojų pagalba.

Nuo Spalio tamsius vakarus ir savaitgalio popietes leisime kartu lipdant jaukioje studijoje. Kviečiame visus, pradedančiuosius, pažengusius, o svarbiausia – norinčius prisiliesti prie molio bei atsipalaiduoti pasineriant į procesą.

Clay playgroud projektas serviruoja ne tik techninę erdvę kūrybai, bet visų pirma esame vedini idėjos sukurti bendruomenę, kurioje bus malonu leisti laiką. Dalinamės savo aistra moliui/keramikai ir norime įtraukti kuo daugiau žmonių, kurie čia užsuks ne tik lipdyti, bet ir leisti laiko kartu. Clay Playground pamokose bus ne tik molis, technika ar glazūros. Kiekviena pamoka – naujas patyrimas, naujas įsikvėpimas ir susitikimas su naujais veidais.

Keramikos amatą pažinsime įvairiais kampais ir ne visada tik lipdant. Esame paruošę staigmenų, tad laukiame jūsų. Labai didelė šio projekto dalis – JŪS 🙂 Norime sukurti bendruomenę, kurioje skambės juokas, kiekvienas susitikimas bus lyg draugų suneštinis susibūrimas. Mini šventė, laikas sau ir savo kūrybinei pusei.

Procesas ir renginio eiga visuomet bus magiška!

Siūlome du variantus:

Įsigyti mėnesio narystę; (visa informacija nuorodoje)

– Įsigyti vienkartinį bilietą.

Kiekvieną savaitę Jums siūlome net keturis patogius apsilankymų laikus:

Pirmadieniais ryte ir vakare / Antradieniais vakare / Šeštadieniais ryte (kalendorius)

Kainos:

35 eur 28 eur | 1 pamoka (vienkartinis apsilankymas – bilietas)

140 eur  112 eur | narystė (5 kartai, išnaudoti per vieną mėnesį (30 kalendorinių dienų nuo įsigijimo dienos)) 28 eur 22,4 eur | 1 pamoka

240 eur 192 | narystė (10 kartų, išnaudoti per du mėnesius (60 kalendorinių dienų nuo įsigijimo dienos)) 24 eur 19,2 eur | 1 pamoka

(Vieną pamoką lipdysime, kitą glazūruosime) 

*nuolaidos galioja:

vienkartiniam apsilankymui tik lapkričio ir gruodžio mėn. (iki 2023.12.30)

narystę įsigyti su 20 proc. nuolaida galima tik iki 2023.11.30

Vieta: Meno Materija (Griunvaldo g. 8 Kaunas)

Vienkartinis bilietas Narystė